ПРО КОМПАНІЮ

      Меблева фірма «Лука» почала працювати в 2000р. в м.Запоріжжі. Назва фірми - це слов'янське чоловіче ім'я «Лука», належить дідусеві засновника фірми, який загинув під час Другої Світової війни, символізує сімейні цінності і данину предкам.

Основний вид діяльності підприємства - виробництво меблів за індивідуальним замовленням.

На фірмі працюють фахівці тільки високого професійного рівня. Будь то менеджер, інженер-конструктор, робочий на верстатах або складальник меблів, Ви можете бути впевнені в відмінній якості роботи на будь-якому етапі виробництва меблів.

Фірма «Лука» була постійним учасником регіональних виставок, і її роботи неодноразово відзначалися дипломами, а в 2004р. продукція, вироблена на підприємстві, була відзначена в загальнонаціональному конкурсі нагородою «Вища проба» «за проектування, розробку сучасного дизайну і висока якість виготовлення меблів».  

Історія фірми:

2000г. Відкрито меблево виробництво за адресою вул. Культурна, 1
Січень 2001 був відкрит офіс за адресою пр. Леніна 109 оф.509.
Червень 2002 відкрит салон за адресою Крива бухта, 2. За цією же адресою переведено виробництво.
Літо 2004г. Закрит офіс по пр. Леніна 109-509
1 липня 2005г. відкрито представництво у м.Севастополь
1 серпня 2005г. Відкриття нового особистого салону меблів за адресою Добролюбова  21 (біля КЗ ім.Глінка)
12 квітня 2007г. відкрит особистий салон в Севастополі по вул. Репіна, 15 (район ЦУМа).

1 вересня 2008 г. відкрит новий особистий меблевий салон в Південному мікрорайоні м.Запоріжжя по вул. Новокузнецка 20-а.
10 травня 2009 г. салон мебели з вул. Крива бухта, 2 переїхав за новою адресою: вул.Грязнова, 5.
1 червня 2009г. відкрився філіал по продажу меблів та фурнітури в м. Нікополі по вул.Шевченко 192/60.

1 серпня 2013г. виробничі цехи були перенесені за місто в смт. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької области по пров. Врожайний, 33 в особисте приміщення.

19 березня 2014г. припинив свою роботу Севастопольський філіал, у зв'язку з анаксією Крима.

Квітень 2015г. закрито Нікопольске відділення, через економічну кризу в країні, яка у першу чергу торкнулася маленьких міст.

 1 березня 2016г. закрит салон меблів по вул. Грязнова,5, криза добралася і до обласних центрів.

Червень 2016г.  почато будівництво виставковий салон меблів в смт. Малокатеринівка Запорізького району, Запорізької області, біля виробничих приміщень по виробництву меблів. 

1 березня 2020г.  закрит салон меблів по вул. Новокузнецька 20-А у Запоріжжі, у зв'язку з нерентабільністю

 Розвиваючи своє виробництво і клієнтську базу, ми поставили перед собою завдання задовольняти бажання всіх своїх замовників. З цією метою розширювався парк обладнання з виробництва меблів, впроваджувалися в життя інноваційні технології і модні тенденції у виробництві і дизайні меблів, використовувалися тільки екологічно чисті матеріали, збільшувався термін гарантійного обслуговування придбаного товару, відкривалися нові торгові точки для Вашої зручності в спілкуванні з нашими провідними фахівцями .

Ремонт і сервіс придбаної в "Лукі" меблів проводиться безкоштовно. Колектив фірми «Лука» працює для Вас, і готовий рости і розвиватися, для того щоб кожним своїм кроком і дією вносити в Ваше життя радість і красу. Нехай супроводжують вам УДАЧА і ЛЮБОВ, а ми створимо для цього сприятливу обстановку.


Усі прохання і пропозиції ми готові розглянути за адресою e-mail: luka.mebel@gmail.com

Мебельная фирма «Лука» производство мебели заказать мебель

производитель мебели Лука изготовление мебели купить мебель недорого